Home LICENCJA NA SEZON 2021

LICENCJA NA SEZON 2021

by artur

Jak zostać zawodnikiem startującym w zawodach Pucharu Polski MX i SM.

1) Wypełnij wniosek o przyjęcie do klubu w charakterze członka nr 1 POBIERZ oraz dokonaj wpłaty 100 zł na podane niżej konto składki członkowskiej. Nr konta do wpłat dla członków SMX Motocyklon Nr konta: 68 1020 4115 0000 9302 0223 8822

2) Jeśli chcesz zmienić przynależność klubową wydrukuj i wypełnij wniosek – nr 2 POBIERZ.

3) W celu wyrobienia licencji należy wypełnić i wydrukować wniosek nr 3 POBIERZ, wniosek ten należy wydrukować i podpisać – na podpisanym wniosku należy uzyskać potwierdzenie przynależności klubowej z obecnego klubu .

4) Druk danych osobowych z fotografią –nr 4 POBIERZ

5) Wniosek o przyznanie licencji + zaświadczenie lekarskie Nr 5 POBIERZ. Każdy kandydat/zawodnik zobowiązany jest do posiadania na zawodach ważnej i uprawniającej do uprawiania sportu motocyklowego Karty Zdrowia Zawodnika Sportów Motorowych (żółta książeczka ze zdjęciem zawodnika i wpisem daty badania/daty ważności). Udając się na badania do lekarza sportowego zabieramy ze sobą żółtą książeczkę PZM, do której wpisywane są daty ważności badań. Książeczka dostępna jest bezpłatnie w naszym klubie.

Licencja B pitbike dla osób powyżej 18 roku życia. Licencja B pitbike kadet do 18 r.ż. Do wniosku dołączamy potwierdzenie opłaty za licencję płatną na konto PZM . Nowa licencja 140 zł. Wznowienie licencji 100 zł Nr konta PZM 26109013590000000035018452

6) Zaświadczenie ze zdanego egzaminu na licencję ( to uzyskujecie na pierwszych zawodach )

7) Licencja inna na sporty motocyklowe jeżeli została wydana.

Komplet dokumentów dostarczasz osobiście, bądź pocztą/kurierem na adres: SMX MOTOCYKLON, ul. Witkowska 117, 62-200 Gniezno.

UWAGA:

Każdy z kandydatów do licencji, który zdał egzamin (teoretyczny i praktyczny) w roku 2020(i nie wyrobił licencji) może na podstawie zaświadczenia z egzaminu wnioskować o wyrobienie licencji w sezonie 2021.

Licencja jest jedynym dokumentem niezbędnym do uprawiania dyscypliny – sport motocyklowy. Zdany egzamin na licencję nie jest dokumentem uprawniającym do startu we wszystkich zawodach.

W przypadku braku licencji, przed każdymi zawodami zawodnik zobowiązany jest zdać za każdym razem egzamin oraz dokonać opłaty za ten egzamin i ubezpieczenie lecz musi posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do uprawiania sportów motocyklowych lub żółtą książeczkę zdrowia PZM

Zawodnik posiadający ważną licencję automatycznie posiada ubezpieczenie i nie musi zdawać egzaminu przed zawodami.