Szkolenia enduro

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem wyślij swoje zgłoszenie na adres motocyklon@gmail.com.

Skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić Tobie przybliżone terminy.

Zdjęcia zobacz

Czterodniowe szkolenie enduro w Bieszczadach.

Lokalizacja:
Baligród
Kliknij tutaj

Wycieczka:

Szukasz towarzystwa na weekendową wyprawę?
Ponosisz koszt dojazdu, noclegów
i paliwa. Sam robisz zdjęcia, kręcisz filmy i cieszysz się pięknymi widokami,
w razie problemów możesz liczyć na pomoc doświadczonego instruktora. Nie będziesz uczestnikiem dedykowanego szkolenia, ale też nikt Cię nie zostawi na pastwę losu
i bieszczadzkich zakrętów.
Chcesz ten czas wykorzystać na indywidualne doszkalanie?

Szosa:

Oprócz wycieczki w piękną okolicę masz możliwość szkolenia się pod okiem instruktora który ma doświadczenie w jeździe po górach
i kocha Bieszczady. W ramach szkolenia otrzymasz właściwy instruktaż teoretyczny i odbędziesz wycieczkę pod jego okiem. Otrzymasz film z własnym przejazdem który zostanie szczegółowo omówiony pod kątem techniki jazdy, popełnianych błędów i sugestią ich poprawienia. Na pewno będzie dużo zabawy, ale także konkretne zadania do wykonania.

Teren:

Jeździsz motocyklem enduro, bądź turystycznym enduro?
Chcesz wzbogacić swoje umiejętności
o jazdę terenową (w połączeniu
ze szkoleniem szosowym lub jako niezależna część) to masz niepowtarzalną okazję, żeby odbyć szkolenie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Tak jak w przypadku jazdy szosowej będziesz pod czujnym okiem instruktora jeżdżącego motocyklami enduro i otrzymasz pełne wsparcie oraz instruktaż podczas treningu. Prywatny teren przeznaczony na szkolenie umożliwia ćwiczenie dowolnie wybranych technik jazdy terenowej. Ominą Cię także atrakcje związane z nielegalną jazdą po lasach państwowych i wyścigi przełajowe ze strażą graniczną.

Gdzie i kiedy się spotykamy?

Punktem startowym jest cerkiew w Baligrodzie. Tu rozpoczynasz swoją wycieczkę a ten dzień będzie w całości poświęcony na rozgrzewkę przed atrakcjami kolejnych dni. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę dnia następnego to widzimy się w tym samym miejscu o godzinie 08:30, tak samo w niedzielę.

Jak mam się przygotować?

Weź ze sobą wszystko czego potrzebujesz a co najważniejsze ubierz się w strój motocyklowy w którym jeździsz na co dzień a jeśli chcesz uczestniczyć w szkoleniu terenowym wyposaż się w porządne ochraniacze na kolana i w miarę możliwości kup, choćby najtańszy Camelbag . Motocykl ma być sprawny technicznie z aktualnym przeglądem okresowym i ubezpieczeniem OC (wskazane assistance) a Ty masz posiadać ważne prawo jazdy kat. A i zapasowe klamki oraz podstawowe narzędzia (wystarczy komplet dołączony do motocykla).

Czy to szkolenie jest dla mnie?

Oczywiście. Bez względu na Twoje doświadczenie w jeździe szosowej lub terenowej, rodzaj motocykla i zacięcie do jazdy możesz w nim uczestniczyć. Gwarantuję dobrą zabawę i wzrost umiejętności proporcjonalny do aspiracji i wykonanej pracy podczas szkolenia.

Co z noclegiem i wyżywieniem?

Organizujesz je samodzielnie w takiej okolicy abyśmy mogli się spotykać w kolejne dni w Baligrodzie. Portal Bieszczady24.pl umożliwi Ci znalezienie odpowiedniej kwatery. Sugeruję nocleg ze śniadaniem, obiad będzie miło zjeść wspólnie.

Czy poza szkoleniem przewidziane są inne atrakcje?

Oczywiście. Oprócz odwiedzenia charakterystycznych punktów Bieszczad w opcji wycieczkowej, jeśli wyrazisz chęć i pokryjesz niewielki koszt to obiad bądź obiado -kolacja mogą być podane w plenerze a wieczorem odpoczniesz przy ognisku.

Kiedy kończymy szkolenie?

Wieczorem w niedzielę

Ile trwają szkolenia i jakie są koszty, ilu uczestników będzie w mojej grupie?

Do dyspozycji masz 6h szkolenia, podczas jednego dnia, podzielonych na dwie części (godz. 09:00 – 12:00 i 13:00 – 16:00).
W Twojej grupie będzie maksymalnie pięciu uczestników. Zapisujesz się na całodzienny blok szosa / teren w cenie 690 zł(netto ) za osobę i otrzymujesz opiekę instruktora, materiały szkoleniowe, napoje regeneracyjne, ubezpieczenie NNW i pamiątkowy drobiazg ze szkolenia.

Dodatkowy koszt to bilet wstępu na tor szkoleniowy o powierzchni 1300 hektarów 100 zł za dzień.

Wplata rezerwacyjna 200 zł. Reszta wpłaty tydzień przed szkoleniem.

Ojej to opcja „wycieczka” jest za darmo?!

Tak. Jeśli nie bawi Cię przelewanie potu i łez radości podczas szkolenia i chcesz objechać Bieszczady „na kwadratowo” podziwiając je na swój sposób, to też znajdzie się dla Ciebie miejsce i nie będziesz z tego powodu cierpieć. Co więcej, możesz liczyć na dobre słowo i wsparcie psychiczne! Jeśli jednak porozmawiasz z uczestnikami szkolenia zapragniesz w nim brać udział.

A co jeśli przyjadę sam(a)?

Świetnie, masz szkolenie indywidualne w rewelacyjnej cenie!

A co jeśli przyjadę z osobą towarzyszącą?

Gratuluję!

Czy są jakieś przeciwwskazania do udziału w wyjeździe?

Tak. Chroniczny brak poczucia humoru i dystansu do siebie 😉

Dobra, zapisuję się na szkolenie szosowe (a może terenowe…)!

Pamiętaj, że piątek poświęcony jest w całości na wycieczkę po Bieszczadach, sobota i niedziela na jazdę szosową lub terenową wg preferencji uczestników. Do zobaczenia!

 

Przykładowa trasa kliknij tutaj