Kurs prawa jazdy na motorower AM Gniezno, Trzemeszno, Witkowo, Września, Żnin

Dlaczego powinieneś wybrać szkolenie w mojej szkole ?
Odp: Prezentacja Szkoły kliknij.
Jak wygląda Szkolenie?
Odp. zobacz kliknij
 
Motorowery szkoleniowe
Junak 50 manualna skrzynia
Pit Bike MRF 80 Runner
Pit Bike MRF 120 
Yamaha Neos 50 Automat
Yamaha Aerox 50  Automat
 

Kurs Prawa Jazdy Kat AM – motorower   800 zł    10 godzin teorii + 5  godzin praktyki,nauka zadań na placu manewrowym, jazda w ruchu miejskim wyjazd do Poznania, poznanie tras egzaminacyjnych. Prawko na manualną lub automatyczną skrzynie do wyboru.

Kurs Prawa Jazdy Kat AM – motorower   Komfort (zapytaj o ofertę)     20 godzin teorii+ 6 godzin praktyki w tym jazdy w Poznaniu w asyście instruktora po tasach egzaminacyjnych. Jedyne takie szkolenie w twoim mieście. Do wyboru manualna lub automatyczna skrzynia.

Kurs Prawa Jazdy Kat AM Extra Fun V.I.P (zapytaj o ofertę)     20 godzin teorii + 10 godzin praktyki.  Wyjazd do Poznania i jazda motorowerem  egzaminacyjnym Yamaha Neos po trasach egzaminacyjnych . Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, podczas jazdy używamy łączności scala rider oraz kamer. Motocykle i motorowery przewozimy na przyczepie motocyklowej do Poznania ,dlatego nie tracimy cennego czasu na przejazd motorowerem po trasie Poznań-Gniezno. Jedyne takie szkolenie w Twoim mieście. Zabawa i ćwiczenia moto-gymkhany. Jazda na torze ziemnym MOTO PARK GNIEZNO na motocykloach PIT BIKE MRF.

 

Więcej informacji o kursie prawa jazdy kat AM kliknij tutaj