Kurs prawa jazdy na motorower AM Gniezno, Trzemeszno, Witkowo, Września, Żnin

Dlaczego powinieneś wybrać szkolenie w mojej szkole ?
Odp: Prezentacja Szkoły kliknij.
Jak wygląda Szkolenie?
Odp. zobacz kliknij
 
 
Jestem czynnym motocyklistą– podczas nauki szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę i taktykę jazdy motocyklem. W trakcie szkolenia przedstawiam i przykłady nagannej oraz błędnej techniki jazdy kończącej się kalectwem – mając na celu ukazanie również niebezpiecznej strony tej pięknej pasji jaką są dla mnie motocykle.
Zwracam Państwa uwagę na zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym na jednośladzie – celem przyszłego prawidłowego rozpoznawania niebezpieczeństw i odpowiednio szybkiego reagowania na wszelką bezmyślność innych uczestników.
„Pasja rodzi profesjonalizm , a profesjonalizm to luksus”

Kurs Podstawowy  600 zł ( od 1.03.2019 700 zł )     5 godzin teorii + 5  godzin praktyki ,nauka zadań na placu manewrowym, jazda w ruchu miejskim wyjazd do Poznania, poznanie tras egzaminacyjnych. Prawko na manualną i automatyczną skrzynie do wyboru.

Kurs  Komfort        750  zł( od 1.03.2019 850 zł )     20 godzin teorii+ 6 godzin praktyki w tym jazdy w Poznaniu w asyście instruktora po tasach egzaminacyjnych. Jedyne takie szkolenie w twoim mieście. Do wyboru manualna lub automatyczna skrzynia.

Kurs Extra Fun   950 zł( od 1.03.2019 1050 zł )     20 godzin teorii + 10 godzin praktyki.  Wyjazd do Poznania i jazda motorowerem  egzaminacyjnym Yamaha Neos po trasach egzaminacyjnych . Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, podczas jazdy używamy łączności scala rider oraz kamer. Motocykle i motorowery przewozimy na przyczepie motocyklowej do Poznania ,dlatego nie tracimy cennego czasu na przejazd motorowerem po trasie Poznań-Gniezno. Jedyne takie szkolenie w Twoim mieście. Zabawa i ćwiczenia moto-gymkhany.

 

Więcej informacji o kursie prawa jazdy kat AM kliknij tutaj