Kat AM – Motorower

 
 
 
Dlaczego powinieneś wybrać szkolenie w mojej szkole ?
 
 
Jak wygląda SzkolenieJestem czynnym motocyklistą– podczas nauki szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę i taktykę jazdy motocyklem. W trakcie szkolenia przedstawiam i przykłady nagannej oraz błędnej techniki jazdy kończącej się kalectwem – mając na celu ukazanie również niebezpiecznej strony tej pięknej pasji jaką są dla mnie motocykle.
Zwracam Państwa uwagę na zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym na jednośladzie – celem przyszłego prawidłowego rozpoznawania niebezpieczeństw i odpowiednio szybkiego reagowania na wszelką bezmyślność innych uczestników.
„Pasja rodzi profesjonalizm , a profesjonalizm to luksus”

Kurs Podstawowy  600 zł  (od 1.03.2019 700 zł) –  5 godzin teorii + 5  godzin praktyki ,nauka zadań na placu manewrowym, jazda w ruchu miejskim wyjazd do Poznania, poznanie tras egzaminacyjnych. Jazdy trasami egzaminacyjnymi.

Kurs  Komfort        750  zł – (od 1.03.2019 850 zł)     20 godzin teorii+ 6 godzin praktyki w tym jazdy w Poznaniu w asyście instruktora na motocyklu .Jedyne takie szkolenie w twoim mieście.

Kurs Extra Fun     950 zł – ( od 1.03.2019  1050 zł )   30 godzin teorii + 10 godzin praktyk. Wyjazd do Poznania i jazda motorowerem  egzaminacyjnym Yamaha Neos po trasach egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, podczas jazdy używamy łączności scala rider oraz kamer. Motocykle i motorowery przewozimy na przyczepie motocyklowej do Poznania, dlatego nie tracimy cennego czasu na przejazd motorowerem po trasie Poznań-Gniezno. Jedyne takie szkolenie w Twoim mieście. Szkolenie z moto-gymkhany. Dużo zabawy i niezły Fun.

Dodatkowe jazdy na placu 1h 70 zł

Dodatkowe jazdy miasto w asyście instruktora na motocyklu 1h 80 zł

Dodatkowe godziny dla osób spoza szkoły 90 zł.

Więcej informacji o kursie prawa jazdy kat AM kliknij tutaj


    Autor: Artur Kowalczyk

    Podziel sie tym wpisem