Kat AM – Motorower

 
 
Kurs  Prawa jazdy kat AM – motorower    800 zł   –  5 godzin teorii + 5  godzin praktyki, nauka zadań na placu manewrowym, jazda w ruchu miejskim wyjazd do Poznania, poznanie tras egzaminacyjnych. Jazdy trasami egzaminacyjnymi.

Kurs Prawa Jazdy Kat AM   Komfort    ( zapytaj o ofertę)    20 godzin teorii + 6 godzin praktyki w tym jazdy w Poznaniu w asyście instruktora na motocyklu . Jedyne takie szkolenie w twoim mieście.

Kurs Extra Fun V.I.P   (Zapytaj o ofertę)  30 godzin teorii + 10 godzin praktyk. Wyjazd do Poznania i jazda motorowerem  egzaminacyjnym Yamaha Neos po trasach egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, podczas jazdy używamy łączności scala rider oraz kamer. Motocykle i motorowery przewozimy na przyczepie motocyklowej do Poznania, dlatego nie tracimy cennego czasu na przejazd motorowerem po trasie Poznań-Gniezno. Jedyne takie szkolenie w Twoim mieście. Szkolenie z moto-gymkhany. Jazda na torze ziemnym MOTO PARK GNIEZNO motocyklami PIT BIKE MRF.

Dodatkowe jazdy na placu 1h 70 zł

Dodatkowe jazdy miasto w asyście instruktora na motocyklu 1h 80 zł

Dodatkowe godziny dla osób spoza szkoły 90 zł.

Więcej informacji o kursie prawa jazdy kat AM kliknij tutaj


    Autor: Artur Kowalczyk

    Podziel sie tym wpisem