Kurs prawa jazdy kat A, A1, A2 Gniezno, Witkowo, Trzemeszno, Września, Janowiec Wlkp

 Ponieważ jestem czynnym motocyklistą– podczas nauki szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę i taktykę jazdy motocyklem. W trakcie szkolenia przedstawiam przykłady nagannej oraz błędnej techniki jazdy kończącej się kalectwem – mając na celu ukazanie również niebezpiecznej strony tej pięknej pasji jaką są dla mnie motocykle.
 
                                                                                                                     Kowalczyk Artur 
 Program szkolenia praktycznego obejmuje min. następujące zagadnienia od których uzależniona jest cena kursu.
 
Kurs Komfort 
Kat A1           1500    zł  ( od 1.03.2019   1650)
KAT A  A2     1600    zł  ( od 1.03.2019  1800)
 
Jazdy w asyście instruktora na motocyklu.
Nauka zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym oraz jazda w ruchu miejskim. Kurs zgodny z ustawą o kierujących. Kurs pierwszej pomocy dla motocyklistów.
Jazdy po trasach egzaminacyjnych Poznań Konin. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu na kategorie A, A1, A2.
 
 
Kurs Extra  1800 zł  A A1  A2  ( od 1.03.2019 1950 )
zagadnienia kursu podstawowego.
  jazdy w asyście instruktora na motocyklu z uprawnieniami Instruktora Techniki Jazdy
 jazda w ruchu drogowym ,jazda na drogach o podwyższonej prędkości drogi ekspresowe  ,    autostrady prędkości 120 do 140 km /h i wszystko pod  okiem instruktora na motocyklu.
 redukcja biegów z użyciem między gazu.
 hamowanie awaryjne  z użyciem systemu ABS na śliskiej nawierzchni.
 jazda defensywna
-test Łosia 
-hamowanie w zakręcie 
-dużo szybkiej dynamicznej jazdy.
 
 
Kurs Extra Plus 2100  zł  A A1 A2  (od 1.03.2019 2250 )
 
 -Zagadnienia kursu Extra
– dodatkowe  6 godzin pobytu  na torze motocyklowym  w Bydgoszczy. To jedyna, niepowtarzalna okazja aby miło spędzić sobotnie popołudnie, gdyż zorganizowaliśmy to szkolenie w formie rodzinnego pikniku. Ty jeździsz a Twoi najbliżsi, których możesz zabrać ze sobą zupełnie bez opłat dobrze się bawią obserwując Twoje zmagania na torze.  Szczegóły szkolenia w zakładce Doskonalenie Techniki Jazdy ODTJ.  Poznaj kanony pokonywania zakrętów. Polecam!!!. Zobacz to szkolenie kliknij tutaj
a) nauka umiejętności odpowiedniego patrzenia i dobierania odpowiedniego okna wlotowego oraz prędkości
b) umiejętność operowania gazem w zakręcie
c) jak użyć przeciwskrętu
d )Pozycja ciała w zakrętach i wiele innych
 
Kurs Speed  2900   zł
-Zagadnienia kursu Extra
Kurs indywidualny dostosowany idealnie pod Ciebie. Czas trwania kursu  max 14 dni.Jazdy wekendowe sobota, niedziela Kurs polecam osobą które mogą kurs zrobić tylko w trakcie urlopu oraz wekendów, biznesmenom a szczególnie dla osób mieszkających poza granicami Polski.  Załatwiam wszystkie formalności związane z kursem i egzaminem, dokumentacją oraz tani nocleg na czas pobytu w Polsce. W sezonie 2017 szkoliłem i doszkalałem  motocyklistów z Niemiec, Norwegi,  Anglii. System sprawdza się rewelacyjnie. Koszty nieporównywalnie niższe, jakość szkolenia jak zawsze bardzo wysoko.
Cały plan ustalamy przed rozpoczęciem szkolenia. 
 
http://motocyklon.com/kategoria-a-oferta/moto-galeria
 
 
 
Zapewniamy:
 • 6 motocykli szkoleniowych  Yamaha  o pojemności od 50 cm do 1200 cm
 • Niebawem motocykl Suzuki GSX R 750 abyś mógł poczuć sportowy motocykl.
 • Niebawem motocykl  Suzuki DR abyś mógł poczuć trochę jazdy enduro.
Szkolenia dodatkowe 1 h  80 zł
Szkolenia dodatkowe dla kursantów którzy nie robili szkolenia podstawowego w mojej szkole : 100 zł
minimalna liczba godzin 5 .
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY ON-LINESłowniczek pojęć:Regulamin – niniejszy regulamin sprzedaży Voucherów na szkolenia i kursy kat. A, A1, A2, AM, B za pośrednictwem strony internetowej.

OSK– OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW KOWALCZYK MOTOCYKLON JERZY KOWALCZYK

Firma – OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW JERZY KOWALCZYK, ul. Chrobrego 27, 62-200 Gniezno

Dane rejestrowe – NIP 7841360901,  REGON 366398832,

Strona internetowa – strona internetowa: , www.kowalczyk-motocyklon.com www.motocyklon.com

Vouchery– vouchery przedstawione w ofercie dostępne w systemie sprzedaży on-line za pośrednictwem strony internetowej.

Kupujący – osoba , która dokonała zakupu on-line.

 

 

1. Sprzedaż karnetów prowadzi Firma.

2. Umowa sprzedaży pomiędzy Kupującym a Firmą zostaje zawarta w przypadku spełnienia wymaganych procedur zakupu Voucheru:

 • Zarejestrowania się na stronie internetowej www.motocyklon.com lub www.kowalczyk-motocyklon.com poprzez wypełnienie formularza, w którym należy wpisać: imię i nazwisko, pesel, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania,
 • złożenia przez Kupującego zamówienia on-line poprzez wypełnienie formularza zawartego na stronie internetowej,
 • uiszczenia przez Kupującego zapłaty za zamówienie przelewem bankowym on-line za pomocą systemu tpay.com.
 • otrzymania przez Kupującego potwierdzenia realizacji transakcji na wskazany przez Kupującego adres e-m1ail, przesłanego z systemu tpay.pl.
 1. Przed skorzystaniem z procesu zakupu Voucheru, Kupujący powinien zapoznać się z Regulaminem. Zakup przez Internet jest równoznaczny z akceptacją jego treści.
 1. Kupujący ma możliwość płatności online przez system tpay.com.
 1. OSK nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikające z nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu płatniczego tpay.com.
 1. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących świadczenie usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych ,jeśli świadczący usługę otrzyma w całości zapłatę za wykonaną czynność za pośrednictwem  poczty ,banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej,  a z ewidencji i dowodów dokumentujących zapłatę jednoznacznie wynika , jakiej konkretnie czynności dotyczyła sprzedaż usług w zakresie zamówienia i płatności drogą internetową nie podlega ewidencji w kasie fiskalnej, w związku z czym Kupujący nie otrzymuje paragonu fiskalnego.

7. Warunkiem ustawienia karnetu na koncie Klienta jest dokonanie płatności (Kupuję z obowiązkiem zapłaty tpay.com). Płatność uznaje się za dokonaną z momentem otrzymania przez Firmę informacji o ustanowieniu nowej transakcji w serwisie tpay.com i wpływie środków na rachunek tpay.com

8. W celu otrzymania faktury, Kupujący powinien zgłosić ten fakt w biurze Firmy (ul. Chrobrego 27, 62-200 Gniezno) lub przesłać zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej na adresmotocyklon21@gmail.com, podając dane do faktury. Faktura zostanie przygotowana do odbioru w biurze Firmy.

9. Za pośrednictwem strony internetowej można kupić jedynie Vouchery w cenach podanych na stronie internetowej OSK.

10. OSK zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży przez stronę internetową w każdej chwili, bez podawania przyczyn.

11. OSK nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania przez Kupującego nieprawdziwych lub błędnych danych w formularzu zamówienia.

12. Vouchery nie mogą być wymienione na inne opcje niż zostały zakupione.

13. Wszelkie reklamacje należy kierować do Firmy. Reklamacje można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres motocyklon21@gmail.com

14. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać:

 • dane Kupującego zgodne z danymi podanymi przy dokonywaniu zakupu Voucheru,
 • datę dokonania transakcji zakupu i numer transakcji,
 • opis przedmiotu reklamacji.

15. Reklamacje zostaną rozpatrzone nie później niż w terminie 14 dni od momentu jej zgłoszenia.

16. Informacja o przyjęciu lub odrzuceniu reklamacji zostanie przesłana Kupującemu na adres podany w poczcie elektronicznej.

17. Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Klub danych osobowych Kupującego w celu realizacji zamówienia, kontaktu z Kupującym oraz wszelkich działań niezbędnych do funkcjonowania systemu sprzedaży Karnetów, a także w celach przekazywania informacji o promocjach oferowanych przez OSK.

18. Kupującemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do kontroli przetwarzania danych, które je dotyczą na zasadach określonych w art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity Dz. U. 2002 nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami) oraz w Ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204).

19.Kupujący udostępniający swoje dane osobowe ma prawo do dostępu do nich, jak również do ich poprawiania i uaktualniania w biurze Firmy.

20.OSK świadczy usługi sprzedaży Voucherów w sposób zgodny z postanowieniami Regulaminu.

21. O planowanej zmianie Regulaminu Firma poinformuje z 14-dniowym wyprzedzeniem, zamieszczając na stronach: www.kowalczyk-motocyklon.comwww.motocyklon.com w miejscu widocznym dla Kupującego przed złożeniem zamówienia, przy czym do zamówień złożonych przed dniem wejścia w życie zmian, zastosowania mają postanowienia dotychczasowe, chyba że, Kupujący wyrazi na piśmie zgodę na zastosowanie wobec niego nowych postanowień.

22. Wszystkie informacje na temat cennika oraz dane kontaktowe opublikowane są na stronach: www.kowalczyk-motocyklon.comwww.motocyklon.com.OSK zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie i cenniku świadczonych usług.

23. Niniejszy Regulamin sprzedaży on-line dostępny jest na stronie internetowej oraz w biurze Firmy.